2810 AZUL PLATINO
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 2810 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 323cm / 127inch |
| Height | 193cm / 76inch |
| Thickness | 4.0cm / 1⅝inch |
| Weight | 750kg |